Specjalista Działu Obsługi Pacjenta

Centrum Terapii Dialog Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem i szukasz dodatkowej pracy, którą będziesz w stanie pogodzić ze swoim planem zajęć na uczelni? Jesteś osobą uśmiechniętą i lubisz pracować z ludźmi? Cechuje Cię dobra organizacja pracy, dokładność i wysoka kultura osobista?
Dołącz do naszego Zespołu!

NZOZ Centrum Terapii DIALOG w Warszawie to największa w Polsce prywatna wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. Łączymy siły ponad dwustu doświadczonych specjalistów - lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.
Nasze placówki mieszczą się na Ursynowie, Mokotowie, Śródmieściu i Woli.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kolejnej osoby do pracy w Dziale Obsługi Pacjenta!

Co oferujemy?
- możliwość elastycznego ustalania godzin pracy z miesiąca na miesiąc (między 7:30 a 22:00),
- atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące wraz ze stażem pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- pracę w rozwijającej się wysokospecjalistycznej przychodni,
- miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- kartę Multisport,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zaaplikuj jeśli:
- posiadasz status studenta
- jesteś dyspozycyjny min. 50 h miesięcznie,
- cechuje Cię wysoka kultura osobista,
- jesteś osobą kreatywną i otwartą oraz nie boisz się nowych wyzwań,
- znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Centrum Terapii Dialog spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stryjeńskich 19 lok. 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna w Warszawie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia