Specjalista działu Obsługi Klienta

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1122616

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Gądkach pod Poznaniem, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty działu Obsługi Klienta.

Twoje główne obowiązki to:
Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta i koordynowanie obecnie istniejącej bazy kontrahentów. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie reklamacji i zarządzanie polityką cen oraz za przygotowywanie i realizację planu wysyłek.

Idealny Kandydat:
Posiada wykształcenie wyższe oraz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Dodatkowo ma ugruntowaną wiedzę w zakresie obsługi klienta i posługuje się komunikatywnie językiem angielskim.

Co zyskujesz?
Pracę w międzynarodowej i dynamicznej organizacji oraz możliwość rozwoju wraz z podnoszeniem kompetencji zawodowych. Dodatkowo masz gwarantowaną umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij "Aplikuj" i prześlij nam swoje aktualne CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland