specjalista Działu Marketingu

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sympatycznej, wielozadaniowej i otwartej osoby, dla której tworzenie haseł reklamowych oraz wszelkich treści nie stanowi najmniejszego problemu.

Opis stanowiska:

  • tworzenie unikalnych haseł, tekstów do materiałów marketingowych, sprzedażowych, informacyjnych i reklamowych,
  • tworzenie treści na blogi oraz strony internetowe oraz do social mediów
  • administrowanie firmowych stron internetowych kim24.pl, rasowidachowcy.pl, oknowscy.pl, w tym jej prowadzenie (jeśli nie znasz WORDPRESSA i CMS to Cię przeszkolimy)
  • odpowiedzialność za prowadzenie social mediów
  • organizacja i realizacja wysyłek materiałów marketingowych do klientów, np. newsletter
  • zaangażowanie w projekty B2B oraz B2C
  • pozyskiwanie „zawartości” do wszelkich aktywności marketingowych
  • pozyskiwanie/zachęcanie firm, z którymi współpracujemy, do wzięcia udziału w naszych aktywnościach marketingowych, np. w katalogach, reklamie wielkoformatowej, eventach, itp.
  • przygotowywanie ofert reklamowych,
  • przygotowywanie, zamawianie i dystrybucja materiałów informacyjno-promocyjnych, w tym przygotowywanie zamówień, umów,
  • współpraca z firmami poligraficznymi, reklamowymi, graficznymi, itd.,
  • współorganizacja eventów,
  • współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • kreatywności,
  • samodzielności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności, ponieważ Twoja praca będzie związana z nawiązywaniem relacji z wieloma firmami oraz pracownikami firmy KIM,
  • bardzo dobrej znajomości social mediów,
  • podstawowej znajomości SEO,
  • skuteczności w realizacji zadań,
  • bardzo dobrej znajomości gramatyk oraz zasad języka polskiego,
  • wykształcenia wyższego, preferowane: polonistyka lub marketing, PR
  • dodatkowym atutem byłaby znajomości WORDPRESSA oraz CMS
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja