Specjalista ds. Znakowania Żywności

Klient infoPraca.pl

Zawiercie, śląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie kart produktów, oświadczeń związanych z wyrobem gotowym
  • Sporządzanie dokumentacji surowcowej
  • Przegląd i wprowadzanie aktów prawnych
  • Wsparcie klientów w zakresie jakościowym i normatywnym

Wymagania:

  • Dokładność, rzetelność, zorientowanie na cel
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoka kultura osobista oraz życzliwość.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych,
  • Kontynuację nauki j. angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.