Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Projektowanie, opracowywanie i nadzór nad dokumentacją SZJ oraz ZSZ
  • Wdrażanie zasad systemu zarządzania jakością w jednostkach organizacyjnych Spółki
  • Koordynacja działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem ZSZ zgodnie z wymaganiami norm objętych systemem (ISO 9001, ISO 15 189, ISO 27001, itp.)
  • Inicjowanie działań doskonalących ZSZ
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, analizowanie wskaźników ocen funkcjonowania ZSZ
  • Prowadzenie regularnych szkoleń dla pracowników z zakresu ZSZ
  • Współpraca z firmami certyfikującymi

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane medyczne lub pokrewne,
  • Prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie obszarem zarządzania jakością wg normy ISO
  • Mile widziana znajomość normy branżowej ISO 15189
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji systemowej
  • Zdolności interpersonalne pozwalające na skuteczną komunikację
  • Systematyczność, dokładność, rzetelność i terminowość w działaniu
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu i pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego - będzie dużym atutem

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji (uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach zewnętrznych)
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu działań
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę (lub inną formę współpracy w zależności od preferencji)
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz dla współpracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.