Specjalista ds. zdalnej obsługi klienta (z jęz. angielskim)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku angielskim,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Nadzór nad realizacją zleceń, terminowością dostaw, terminami ważności produktów/serwisów oraz płatnościami; bieżący kontakt z klientami,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze zdalnej obsługi klientów (min. 2 lata); mile widziane w międzynarodowej organizacji,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną (min. B2),
  • Obsługa programów pakietu MS Office; doświadczenie w obsłudze oprogramowania CRM będzie dodatkowym atutem,
  • Dodatkowo mile widziane wykształcenie techniczne lub tzw. ’zmysł techniczny’.

Pracodawca oferuje:

  • Stałą pracę w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od prezentowanych kompetencji (od 5000 zł brutto wzwyż),
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy,
  • Pakiet szkoleń w różnych obszarach (językowe, w zakresie kompetencji miękkich, profesjonalnej obsługi klientów itp.),
  • Pracę w młodym, zgranym zespole w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji lidera na rynku.

Ważne: prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim!

Numer referencyjny: SZO/SZN/09.19
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.