Specjalista ds. zatrudnienia i płac

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie

poszukuje kandydata na stanowisko

specjalisty ds. zatrudnienia i płac

Opis stanowiska pracy:

1. Prowadzenie spraw kadrowych w zakresie:

  • zatrudnienia
  • spraw związanych z urlopami i nagrodami
  • archiwizacji dokumentacji personalnej
  • prowadzenie ewidencji pracowników
  • sporządzania sprawozdań i analiz w zakresie spraw osobowych

2. Z zakresu płac:

  • sporządzanie list płac
  • wystawianie zaświadczeń
  • sporządzanie wniosków emerytalno-rentowych
  • prowadzenie pożyczek z zakresu ZFŚS
  • prowadzenie ewidencji płacowej w ramach Zintegrowanego Systemu Informatycznego
  • obsługa elektronicznych systemów bankowych
  • obsługa Płatnika-ZUS
  • prowadzenie imiennych kartotek płacowych i zasiłkowych
  • wystawianie i przekazywanie do wiadomości zeznań o dochodach w formie PIT-ów
  • prowadzenie ewidencji analitycznej w zintegrowanym systemie rozliczeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera
  • punktualność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • 5 letnie doświadczenie na tym stanowisku

Oferujemy:

Rodzaj pracy - pełny etat
Rodzaj umowy - na okres próbny

Informacja dodatkowe:

Termin składania dokumentów - do 10.08.2018r.
Data rozpoczęcia pracy - 15.12.2018r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse