Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych

Specjalista ds. zatrudnienia i płac

Miejsce pracy: Oświęcim

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej,
  • przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń,:
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań do GUS,
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji (PFRON, ZUS, US, GUS),
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z oddelegowaniem pracowników Spółki poza granice kraju.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 1 rok doświadczenia w dziale kadr bądź dziale płac,
  • znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu swobodnej komunikacji,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem tej oraz kolejnych rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o .z siedzibą w Oświęcimiu”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat