Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: HR/O/2019

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres obowiązków:

• Realizacja projektów z zakresu twardego i miękkiego HR;

• Udział w procesie zatrudnienia oraz onboardingu nowych pracowników;

• Koordynowanie procesów rekrutacji (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, budowanie narzędzi wspierających proces doboru pracownika);

• Współpraca z dostawcami usług HR (agencje rekrutacyjne i zatrudnienia, firmy doradcze);

• Koordynowanie procesu badania opinii oraz podejmowanie inicjatyw mających na celu budowanie zaangażowania pracowników;

• Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy;

• Przygotowywanie zestawień oraz analiz dot. wskaźników HR, prowadzenie i aktualizacja baz danych;

• Wsparcie procesu budżetowania i kontroli kosztów personalnych.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia);

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej min. 100 pracowników;

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word);

• Bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz współpracy z klientem wewnętrznym;

• Samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;

• Dokładność i dbałość o jakość pracy;

• Znajomość systemu Workday będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (minimum 2 lata);

• Konkurencyjne wynagrodzenie;

• Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, lekcje języka angielskiego;

• Szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach HR;

• Pracę przy realizacji ciekawych projektów, również w zespołach interdyscyplinarnych;

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji;

• Bardzo przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole doświadczonych specjalistów.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.