Specjalista ds. zarządzania zamówieniami / Księgowa z językiem angielskim oraz włoskim

Elettric 80 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o. Elettric 80 Sp. z o.o.
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych stosowanych w przemyśle. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Poza tym firma ma swoje oddziały w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo - LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.

Miejsce pracy: Kraków

Opis Stanowiska

  • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie SAP
  • bieżący kontakt z klientami, siedzibą główną firmy we Włoszech oraz jej oddziałami na świecie
  • kontrola nad obiegiem informacji
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami z porozumieniu z klientami
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • nadzór nad dokumentacją,
  • przygotowanie raportów, umów oraz kontraktów
  • wystawianie kart pracy dla pracowników
  • wystawianie faktur sprzedaży

Wymagania

  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość języka włoskiego
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad dotyczących wystawiania faktur
  • znajomość systemu SAP
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka motywacja oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego

Dodatkowe korzyści:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia językowe
  • praca w młodym, dynamicznym środowisku
  • pakiet benefitów:
    - prywatna opieka medyczna
    - karta sportowa
    - dodatkowe dni urlopu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Więcej informacji o Elettric80 na www.elettric80.com