Specjalista ds. zarządzania treścią sklepu internetowego oraz social mediów

WEGA s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• wprowadzanie do systemu B2B opisów i zdjęć produktów

• aktualizacja danych dotyczących aktualnie prowadzonych promocji

• kontrola poprawności klasyfikacji produktów do kategorii produktowych

• dbanie o szatę graficzną sklepu

• prowadzenie profili społecznościowych firmy

• komunikacja mailowa z klientami oraz dostawcami w sprawach związanych z systemem B2B

• ścisła współpraca z działem obsługi klienta przy realizacji zamówień klientów zagranicznych

Wymagania

• dobra lub b. dobra znajomość obsługi komputera

• znajomość social mediów (Facebook, Instagram, Tweeter, itd…)

• znajomość podstaw cyfrowej obróbki zdjęć

• komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole

• co najmniej średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego

• wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy lub znajomość podstaw systemów e-commerce lub cms

• znajomość branży bielizny i pończosznictwa

• doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego

Prezentacja firmy

WEGA s.c. - jedna z największych w kraju stacjonarnych oraz internetowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie