Specjalista ds. zarządzania serwisami internetowymi

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. zarządzania serwisami internetowymiMiejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • Zarządzanie i kontrola jakości treści wprowadzanych na stronach i serwisach za pomocą CMS (Sitecore)
  • Programowanie i wdrażanie reguł dla serwisów z wykorzystaniem narzędzi Marketing Automation, przeprowadzanie testów A/B (Google Optimize)
  • Optymalizacja zastosowanych na stronach i serwisach rozwiązań
  • Koordynacja zmian wprowadzanych na stronie przez dział IT, kreacja wymagań i specyfikacji pod prace deweloperskie

Oczekiwania
  • Mile widziane 1,5 roczne doświadczenie w zarządzaniu treściami serwisów WWW
  • Dobra znajomość CSS, HTML, JavaScript oraz narzędzia Chrome DevTools
  • Podstawowa znajomość zagadnień User Experience
  • Mile widziana znajomość narzędzi Google: Optimize, Analytics, Tag Manager
  • Umiejętność pracy w zespole nad wieloma projektami jednocześnie o zmiennych priorytetach
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, karta żywieniowa)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.