Specjalista ds. zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem IT

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Ocena i identyfikacja ryzyk
  • Ujednolicenie celów IT z celami biznesowymi
  • Opracowywanie strategii usprawnień i pomiar rezultatów wdrażanych rozwiązań
  • Analiza i prezentacja danych dot. obszary ryzyka i bezpieczeństwa
  • Współpraca z użytkownikiem końcowym

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień BCM i zarządzania ryzykiem IT
  • Znajomość pakietu Excel wraz z Visual Basic oraz pozostałych narzędzi pakietu MS-Office
  • Doświadczenie w zapewnieniu wsparcia użytkownika końcowego
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność efektywnej wizualizacji danych analitycznych,
  • Doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika końcowego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność oraz bardzo dobra organizacja czasu prac
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane:

  • Znajomość metodologii ITIL i innych metodologii z zakresu IT Governance

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadach B2B; roczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w prestiżowej firmie z branży finansowej;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Praca zdalną/docelowo w siedzibie klienta
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media