Specjalista ds. zarządzania projektami – branża elektroniczna

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, Środa Śląska, Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska, Biskupice Podgórne

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia
  • Solidny onboarding wdrożeniowy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w zarządzaniu projektami oraz w branży automotive
  • Doświadczenie inżynieryjne (elektronika)
  • Wiedza z zakresu elektroniki
  • Znajomości narzędzi i standardów branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektronika i pokrewne)

Zadania:

  • Zarządzanie strategią i komunikacją z klientami
  • Odpowiadanie na prośby, pytania klientów
  • Koordynowanie działań na poziomie CFT, organizacja spotkań
  • Budowanie relacji z klientami
  • Negocjowanie kontraktów
  • Poprawa wydajności, aby osiągnąć możliwie najlepszy poziom zadowolenia klienta
  • Zapewnienie i utrzymanie rentowności finansowej projektów
  • Zarządzanie zmianą inżynieryjną z biznesowego punktu widzenia
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów i reklamacji
  • Nadzór nad stanami magazynowymi i OTD
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości w oparciu o cel klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy