Specjalista ds. zarządzania produktem

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
  • Pracę w nowym dziale międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującym się zrównoważonym rozwojem i zarządzaniem produktami
  • Długofalową współpracę
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń (w tym obsługa programu SAP)
  • Realna możliwość rozwoju i awansu
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, pakiet sportowy, grupowe ubezpieczenie, zniżki do kina, sklepów i restauracji)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bezpłatny transport pracowniczy na terenie Wrocławia i Oleśnicy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w pracy laboratorium lub w dziale kontroli jakości (preferowane w branży produkcyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie w pracy z regulacjami, prawem oraz przepisami unijnymi
  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Weryfikacja zgodności z przepisami oraz wsparcie zrównoważonego rozwoju w bieżących projektach produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności z obowiązującym prawem i przepisami
  • Zarządzanie zmianami w procesie produkcji
  • Kontakt z zagranicznymi klientami firmy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials