Specjalista ds. zarządzania płynnością - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, spółki należącej do jednej z największych międzynarodowych grup finansowych, poszukujemy:

Specjalista ds. zarządzania płynnościąMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie uczestniczyć w projektach związanych z płynnością, m.in. aktywnie zarządzać bieżącą i długoterminową pozycją płynności oraz zobowiązaniami, co więcej w zakres tego stanowiska wchodzi współpraca z bankami oraz inwestorami zewnętrznymi oraz pozyskiwanie finansowania (w tym opiniowanie i negocjowanie zapisów umów na rynku krajowym i zagranicznym). Stanowisko ma charakter koncepcyjny, dzięki czemu będzie się ono wiązało z uczestnictwem w projektach finansowych oraz IT.

Wymagania:

Poszukujemy osoby aktywnej i zaangażowanej, o wysokich umiejętnościach analitycznych. Idealny Kandydat/ka na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe, 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowym powiązanym z płynnością, audytem lub kontrolingiem oraz w stopniu bardzo dobrym posługuje się językiem angielskim (min. B2).  Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy projektowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • premię za dobre wyniki oraz atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, lekcji języków obcych, system kafeteryjny);
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach oraz pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie;
  • szansę na objęcie stanowiska menedżerskiego;
  • możliwość korzystania z wielu nowoczesnych technologii, w tym: pakiet G Suite, Oracle, Jira.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.