Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

P.P.H.iU. King Skór s.c.

Kraków, 30-707, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Bieżące administrowanie nieruchomością-prowadzenie działań operacyjnych , nadzorowanie i zlecanie przeglądów okresowych firm podwykonawczych takich jak : firma ochroniarska, sprzątająca.
2. Rozliczanie kosztów eksploatacyjnych, przygotowanie budżetu kosztów eksploatacyjnych,
3. Przygotowywanie umów cywilnoprawnych, przede wszystkim umów najmu,
4. Negocjacje warunków umów w szczególności umów najmu,
5. Udział w spotkaniach z najemcami, serwisami i kontrahentami,
6. Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez najemców we współpracy z działem technicznym,
7. Współpraca z zespołem dedykowanym do technicznej obsługi obiektu w zakresie utrzymania obiektu w pełnej sprawności technicznej,
8. Pozyskiwanie informacji, dokumentów formalnych i prawnych, przygotowywanie propozycji treści korespondencji i umów,
9. Współpraca z kancelarią prawną, notariuszami, rzeczoznawcami,
10. Wprowadzanie danych do systemu oraz przygotowywanie zestawień i raportów w zależności od potrzeb właściciela.
11. Kontrola dokumentów finansowych związanych z funkcjonowaniem obiektu.

Wymagania

- doświadczenie zawodowego w zarządzaniu nieruchomościami (mile widziane),
- wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)h
- Znajomość MS Office i programu AutoCAD
- Umiejętności w zakresie organizacji i koordynacji różnego rodzaju świadczonych usług
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
- Odpowiedzialność, szybkie reagowanie na pojawiające się problemy,
-Profesjonalne podejście do zadań, umiejętność utrzymywania dobrych relacji z najemcami i firmami zewnętrznymi
- rzetelność, terminowość, dokładność i dobra organizacja pracy,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

PPHiU King Skór s.c - Właściciel Centrum Handlowego King Square w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena