Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2018.

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA MAJĄTKIEM TRWAŁYM W ZESPOLE POLITYKI GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

Warszawa, mazowieckie

P.P. Porty Lotnicze

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”
- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
- zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(1 ETAT)
Nr. Ref. 35/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie analiz dotyczących optymalizacji kosztów i przychodów wynikających z wykorzystania obiektów i infrastruktury Przedsiębiorstwa,
  • Czynny udział w procesie tworzenia krótkoterminowych i wieloterminowych Planów Inwestycji i Remontów PPL, prowadzenie analiz dot. uzasadnienia realizacji zadań w oparciu o zasady zarządzania majątkiem trwałym,
  • Prowadzenie projektów oraz czynny udział w pracach zespołów zadaniowych dla zadań realizowanych w obszarze dotyczącym zarządzania majątkiem trwałym Przedsiębiorstwa,
  • Prowadzenie analiz zgodności realizacji zadań na majątku z przyjętymi planami, aktualności i kompletności danych na temat majątku oraz raportowanie do przełożonych,
  • Prowadzenie analiz rynku nieruchomości oraz bieżącego stopnia wykorzystania (w tym komercyjnego) budynków i powierzchni, przy stałej współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi oraz przygotowywanie raportów i rekomendacji dla Zarządu firmy.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane wyższe o kierunku technicznym, ekonomicznym, gospodarowania nieruchomościami, zarządzania,
  • Przy wykształceniu wyższym 3 lata pracy w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku dot. zarządzania majątkiem trwałym,
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie zawodowe 5 lat pracy, w tym 2 lata na stanowiskach samodzielnych,
  • Mile widziane posiadanie doświadczenia w organizacji zatrudniającej ponad 500 osób o złożonej strukturze organizacyjnej oraz posiadanie certyfikatów, ukończenia kursów i szkoleń w zakresie planowania i prowadzenia zadań inwestycyjnych oraz remontowych,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów w obszarze zarządzania majątkiem trwałym, umiejętność oceny zasadności realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z obszaru procesu inwestycyjnego, w tym planowania i weryfikacji zadań inwestycyjnych i remontowych oraz doświadczenie praktyczne w tym zakresie. Mile widziana znajomość przepisów rodziny norm ISO 5500x, dotyczących zarządzania majątkiem trwałym.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 12.06.2018r. klikając w przycisk "Aplikuj".

Wymagania

Bardzo prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną , w procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę tylko aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO

Porty Lotnicze od 1987 roku zajmują się m.in. budową i eksploatacją lotnisk oraz... świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych. Przedsiębiorstwo zarządza lotniskami w Warszawie i Zielonej Górze, posiada udziały w firmach świadczących usługi lotnicze i pozalotnicze. Wizytówką PPL jest Lotnisko Chopina - laureat nagród Superbrands, Firma Przyjazna Klientowi, Perły Polskiej Gospodarki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Analityka , Praca Finanse , Praca Top management , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena