Specjalista ds. zarządzania kategorią

Media Markt

Warszawa, Al. Jerozolimskie, mazowieckie

Media Markt
Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT!
Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz? Świetnie się składa bo aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT w Warszawa, Al. Jerozolimskie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie
Media Markt

Opis stanowiska

  • Ustalanie wraz z kupcem asortymentu dla danej kategorii
  • Przygotowywanie planogramów pod wybrane kategorie produktowe
  • Dbanie o ekspozycję asortymentu
  • Nadzór nad zamówieniami (centralnymi) do sklepów
  • Zarządzanie i optymalizacja zapasów na podstawie określonych kryteriów zakupowych oraz ustalonego dla kategorii asortymentu
  • Dokonywanie analiz i raportowanie
  • Analiza rentowności na dostawcach i produktach
  • Udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych i konferencjach handlowych dostawców
  • Analiza działań konkurencji, trendów cenowych w danej kategorii produktów

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Biegła znajomość arkusza MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacją
  • Zorientowanie na realizację wyników
  • Zdolność strategicznego myślenia, samodzielność i dynamika w działaniu
  • Kreatywność, wdrażanie zmian, otwartość na nowe wyzwania
  • Proaktywność, inicjatywa
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • * znajomość asortymentu i trendów rynkowych związanych z szeroko pojętą elektroniką będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę w profesjonalnym i wspierającym Ciebie zespole,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Medicover,
  • możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport lub Ticket Restaurant (karta żywieniowa),
  • bonusy rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.