Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Inline Poland Sp. z o.o.

Murowana Goślina, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Murowana Goślina

Region: Wielkopolska

Zadania:

  • Kontrola bieżącej produkcji pod względem jakościowym, oraz jego ciągłe doskonalenie,
  • Tworzenie, weryfikacja, wdrażanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • Wdrażanie narzędzi jakościowych i dbanie o ich stosowanie przez zespół,
  • Raporty jakościowe,
  • Szkolenie z obszarów systemu i zasad jakościowych pracowników firmy,
  • Współpraca z wewnętrznymi działami w zakresie poprawy jakości.
  • Sprawdzanie zgodności opakowań ze wzorcem i kartą produktu
  • Współudział w rozpatrywaniu reklamacji jakościowych oraz podejmowanie działań korygujących, a także kontrola ich skuteczności
  • Przygotowywanie analiz, statystyk dotyczących reklamacji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe; jakość, inżyniera produkcji, mile widziane studia podyplomowe kierunkowe- zarządzania jakością,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontroli jakości, w firmie produkcyjnej z branży FMCG,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego (mile widziane)
  • Praktycznej znajomości norm serii ISO 9001; BRC IoP v5( lub pochodne); ISO14001oraz narzędzi jakościowych,
  • Dobra znajomość język angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym.

Na aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Zagranicza firma produkcyjna - produkcja opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Analityka, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja