Specjalista ds. Zarządzania Jakością i EHS

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę na niezależnym i decyzyjnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procedur jakościowych zawartych w systemach ISO, HACCP, IFS, BRC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego wdrażania nowych systemów

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością i zagadnieniami związanymi z BHP i ochroną środowiska
  • Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemowej zgodnej ze standardami systemów
  • Zapewnienie skuteczności funkcjonowania systemu poprzez wdrażanie nowych rozwiązań
  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Inicjowanie i nadzór nad realizacją zadań korygujących
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu Systemu Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: Radzymin

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials