Asystentka Zarządu

WASKO S.A.

Warszawa, mazowieckie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wpływających do Zarządu (korespondencja, umowy, faktury, itp.),
  • zapewnienie poprawności dokumentacji pod względem zgodności ze standardami Firmy,
  • prowadzenie terminarza Członków Zarządu, umawianie i obsługa spotkań według skali priorytetów,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych Zarządu,
  • kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min 2 lata
  • znajomośc języka angielskeigo pozwalająca na swobodną komunikację,
  • duża samodzielność i obowiązkowość w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja, takt,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjnośc,
  • elastyczność,
  • nienaganna prezencja.

W zamian oferujemy:

  • pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna),
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.