SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów przychodzących i wychodzących (korespondencja, umowy, faktury, itp.) w elektronicznym systemie obiegu dokumentów,
  • zapewnienie poprawności dokumentacji pod względem zgodności ze standardami i wymogami firmy,
  • organizację i obsługę spotkań biznesowych,
  • obsługę administracyjno-organizacyjna Departamentu,
  • kompleksowe wsparcie Dyrekcji w codziennych zadaniach.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności logicznego myślenia i wiązania informacji przekazywanych z różnych źródeł,
  • dużej samodzielności i obowiązkowości w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • wysokiej kultury osobistej, dyskrecji i taktu,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office.

W zamian oferujemy:

  • pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna),
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.