Specjalista ds. Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych (Safety Data Specialist)

MSD Polska

Warszawa, mazowieckie

MSD Polska
MSD jest jednym z liderów w przemyśle farmaceutycznym na świecie. Od ponad 25 lat działa również w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia. W 2010 roku otworzyliśmy w Warszawie globalne Centrum zarządzania danymi z badań klinicznych oraz zdarzeń niepożądanych, które nieustannie się rozwija i stwarza również możliwości dla studentów.

Obecnie do naszego Centrum poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

W 2010 roku otworzyliśmy w Warszawie globalne Centrum Zarządzania Danymi, pochodzącymi z badań klinicznych (Clinical Trials) oraz zdarzeń niepożądanych (Pharmacovigilance). W chwili obecnej rozszerzamy jego działalność w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii (drug safety). W związku z tym poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr Ref.: PVDMC/2017

Specjalista ds. Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych będzie odpowiedzialny za analizę i zarządzanie danymi dotyczącymi zdarzeń niepożądanych (adverse event reports) produktów firmy, będących w fazie badań klinicznych (clinical trials area) oraz produktów dostępnych w obrocie na całym świecie (post-marketing area). Zadania Specjalisty będą realizowane w środowisku kontaktów międzynarodowych.

Zadania:

  • Przetwarzanie i analiza otrzymanych informacji dotyczących zdarzeń niepożądanych:
  • wprowadzanie informacji dotyczących zdarzeń niepożądanych do globalnej bazy danych w oparciu o dane źródłowe z wykorzystaniem wiedzy medycznej;
  • zapewnienie spójności pomiędzy danymi źródłowymi a wprowadzanymi informacjami do bazy danych;
  • Ustalanie priorytetów w celu zapewnienia procesowania raportów w ustalonych ramach czasowych zgodnych z wewnętrznymi wymogami raportowania, wymogami klientów biznesowych oraz międzynarodowych agencji rejestracyjnych;
  • Komunikacja z międzynarodowymi zespołami w celu zapewnienia najwyższej jakości raportowania i efektywności pracy.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie kierunków medycznych, m.in. medycyny, farmacji, pielęgniarstwa, weterynarii, stomatologii, położnictwa, ratownictwa medycznego, analityki medycznej, fizjoterapii, dietetyki, biologii/biotechnologii medycznej lub innych nauk pokrewnych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowo oczekujemy:

  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji, przestrzegania procedur, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem;
  • Umiejętności efektywnej komunikacji i pracy w zespole międzynarodowym.
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, silnego poczucia obowiązku i odpowiedzialności oraz elastyczności;

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery w jednej z największych firm farmaceutycznych;
  • Rozwój w dziedzinie zarządzania danymi dotyczącymi zdarzeń niepożądanych według najwyższych światowych standardów;
  • Udział w wielokierunkowych szkoleniach;
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Unikalną przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy;
  • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną na zasadzie umowy o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.