Specjalista ds. zarządzania danymi produktu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0026248
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Właściwe ustawienie parametrów produktu i procesów w SAP (BOM, routing, planowanie, dane dotyczące zakupów itp.),
  • Bieżąca współpraca z inżynierami produkcji, inżynierami jakości i kierownikami ds. zakupów,
  • Koordynacja wdrażania nowych produktów,
  • Wsparcie transferu linii produktów w różnych lokalizacjach produkcyjnych,
  • Analiza i opracowywanie danych o produktach, takich jak zestawienie materiałów i dane procesu routingu w SAP, ściśle skoordynowane i dostosowane do lokalnych jednostek produkcyjnych,
  • Wdrożenie działań naprawczych w zakresie kompletności danych i poprawy integralności danych,
  • Wspieranie zarządzania produktem,
  • Synchronizacja danych, specyfikacji dla produktu pomiędzy lokalnymi systemami ERP, takimi jak SAP i aplikacjami globalnymi, takimi jak CPR, zgodnie ze standardami firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne lub inżynieryjne,
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zarządzaniu danymi, inżynierii przemysłowej lub operacyjnej,
  • Wiedza z zakresu procesów SAP i Master Data Management
  • Zdolność do prowadzenia integralności danych i wydajności procesów w złożonym środowisku systemowym
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, SharePoint oraz PowePoint,
  • Certyfikat REFA będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespołach
  • Biegłą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet usług medycznych i ubezpieczenie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w kraju i za granicą),
  • Wymagająca praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji,
  • Wsparcie zespołu i przyjemna atmosfera pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.