Specjalista ds. zarządzania danymi produktu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, Goleniów, Stargard, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Stargard
Nr ref.: 0016762
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie wdrażania nowych produktów,
  • wsparcie transferu linii produktów w różnych lokalizacjach produkcyjnych,
  • utrzymanie, analiza i rozwój danych produktów takich jak: zestawienie materiałów i dane procesowe w systemie SAP, ściśle skoordynowane i dostosowane do lokalnych jednostek produkcyjnych, Kitting i Controlling,
  • określenie i wdrożenie działań korygujących dotyczących kompletności danych,
  • wspomaganie zarządzania produktem i funkcji sprzedażowych podczas racjonalizacji i usprawniania projektów portfela produktów,
  • synchronizacja danych specyficznych dla produktu między lokalnymi systemami ERP i aplikacjami globalnymi.

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • znajomość systemów SAP i Master Data Management,
  • zdolność do zapewnienia integralności danych i wydajności procesów w złożonym środowisku systemowym,
  • dobra znajomość MS Excel, SharePoint i Power Point,
  • dodatkowy atut - szkolenie REFA.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia w Polsce i za granicą),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miejsce pracy: Szczecin-Załom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.