Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Oleofarm Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

SZJ/KN/2019

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymywaniu dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnej z wymogami prawa farmaceutycznego oraz normami ISO 9001, ISO 22000, ISO 13485, ISO 2271;
  • Udział w aktualizacji dokumentacji ZSZJ;
  • Organizowanie szkoleń podnoszących kompetencje i świadomość pracowników w zakresie standardów ZSZJ;
  • Prowadzenie / udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Nadzorowanie prowadzonych działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Udział w audytach prowadzonych przez jednostki zewnętrzne w zakresie Zintegrowane Systemu Zarządzania Jakością;
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie DDD;
  • Współpraca z działaniami firmy w rozwiązywaniu problemów jakościowych;
  • Współpraca z firmą / jednostką certyfikującą w zakresie produktów spożywczych, spożywczych ekologicznych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków;
  • Udział w firmowych projektach;
  • Koordynowanie projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości i tworzenia wymogów jakościowych;
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji oraz jej archiwizacją.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy z systemami jakości w wytwórni o profilu farmaceutycznym i / lub producenta wyrobów medycznych (warunek konieczny);
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego, żywnościowego, kosmetycznego i wyrobów medycznych oraz systemów zarządzania jakością zgodnych z normami ISO 9001, ISO 22000, ISO 22716, ISO 13485;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint).

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • Motywujący system wynagrodzenia;
  • Niekorporacyjne środowisko pracy;
  • Rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku;
  • Prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.