Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca, międzyoperacyjna i końcowa kontrola jakości realizowanych projektów,
  • Wykonywanie, zlecanie badań nieniszczących,
  • Prowadzenie aktualnej i sporządzanie nowej dokumentacji jakościowej,
  • Odbiór robót spawalniczych w tym sporządzanie wpisów do dziennika spawania,
  • Raportowanie swojej pracy.

Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie certyfikatu auditora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania,
  • Uprawnienia dot. systemów zarządzania jakością oraz systemów zarządzania środowiskowego,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi,
  • Posiadanie aktualnych uprawnień VT2 i PT2 – warunek konieczny,
  • Wiedza z zakresu odbioru robót spawalniczych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów,
  • Dokładność, rzetelność w wykonywanych zadaniach,
  • Zaangażowanie, samodyscyplina, samodzielność,
  • Organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat. „B”.

Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem tej oraz kolejnych rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o .z siedzibą w Oświęcimiu”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie