Specjalista ds. Zapewnienia Jakości - - Osoba Wykwalifikowana - QP

Gi Group Poland S.A.

Łódź, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością
  • Sporządzanie rocznych raportów jakościowych (APQR)
  • Nadzór nad procesem zarządzania odchyleniami
  • Wdrażanie działań naprawczych i korygujących
  • Nadzór jakościowy
  • Podejmowanie decyzji i realizacji dotyczących ryzyka, tj. identyfikacja zagrożeń oraz ich analiza, zmniejszanie prawdopodobieństwa ich wystąpienia, prowadzenie dokumentacji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego na kierunku: chemia, farmacja, biochemia, biotechnologia lub pokrewne
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zapewniania jakości w firmie farmaceutycznej
  • Wiedzy z zakresu Prawa farmaceutycznego oraz Systemów Zapewniania Jakości
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz premię roczną
  • Dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS na platformie MyBenefit
  • Bezpłatną opieka medyczną (nielimitowany pakiet medyczny, możliwość korzystania z pakietu dental),
  • Dofinansowanie do posiłków (50% dofinansowania vouchera na obiady w pobliskiej restauracji)
  • Opiekę rehabilitacyjną bez limitu
  • Zdrowie na 5 – bezpłatne akcje profilaktyczne: szczepienia na grypę, testy na COVID, konsultacje medyczne
  • Premie świąteczne oraz paczki dla dzieci
  • Możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych w ramach programu KAIZEN
  • Program rekomendacji pracowniczych z możliwością zdobycia dodatkowej premii za polecenie pracownika

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.