Specjalista ds. zaopatrzenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie będącej globalnym liderem w branży energetyki i automatyki
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Dostęp do benefitów w ramach programu Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka, ekonomia) lub w trakcie studiów
  • Wiedza z zakresu zakupów, logistyki, handlu zagranicznego, rachunkowości i finansów
  • Co najmniej pół roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (w szczególności Excel i Word)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość systemu SAP będzie mile widziana

Zadania:

  • Analiza prognoz produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi
  • Kontakt z dostawcami w zakresie prognoz zamówień, dostępności materiałów, terminów realizacji zamówień
  • Zlecanie oraz monitorowanie usług spedycyjno-transportowych i celnych w związku z realizowanymi dostawami materiałów
  • Podejmowanie decyzji zmierzających do optymalizacji kosztów dostaw
  • Prognozowanie oraz utrzymanie optymalnego poziomu zapasów obrotowych obsługiwanych materiałów
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z zakupami i zapasami w systemie SAP (zamówienia, dane podstawowe materiałów, dane podstawowe dostawców, rekordy informacyjne zaopatrzenia)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials