Specjalista ds. Zaopatrzenia

Michael Page

Krotoszyn, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Interesująca propozycja zawodowa dla osób posiadających doświadczenie w obszarze zakupów directowych, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zaopatrzenia.

Opis stanowiska

  • Realizacja procesu zakupów określonej grupy surowców i materiałów produkcyjnych,
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z obecnymi i potencjalnymi dostawcami,
  • Analiza stanów materiałowych i dbanie o odpowiedni poziom zapasów,
  • Optymalne wykorzystanie stanów magazynowych materiałów nierotujących,
  • Ścisła współpraca z pozostałym działami firmy w ramach wdrażania nowych materiałów do produkcji oraz w zakresie optymalnego wykorzystania już istniejących materiałów.

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowe związane z obszarem zakupów, min. 3 lata,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość procesów zakupowych, mile widziane doświadczenie w obszarze materiałów opakowaniowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • System szkoleń rozwojowych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej marce na rynku w międzynarodowym środowisku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Krotoszyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page