Specjalista ds. Zaopatrzenia

Aleksandrów Łódzki, Łódź , Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, łódzkie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co możemy Ci zaproponować?

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w komfortowym biurze w Aleksandrowie Łódzkim
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • tworzenie zamówień na produkty i usługi oferowane przez firmę za pomocą programu SAP
  • współpracowanie z dostawcami i pilnowanie dotrzymywania warunków zawartej umowy
  • kontrolowanie nieprawidłowości i zgłaszanie ich występowania

Poszukujemy osoby:

  • z wykształceniem wyższym lub będącej w trakcie studiów
  • posiadającej min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znającej język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • z dobrą znajomością programów Word i Excel;
  • interesującą się tematyką zaopatrzenia i księgowości
  • Mile widziana znajomość programu SAP.

Zostań członkiem naszego zespołu i miej realny wpływ na rozwój firmy!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Logistyka , Praca Praca dla studenta , Praca Zakupy / Zaopatrzenie