Specjalista ds. zaopatrzenia z niemieckim (SAP) [rekrutacja zdalna]

CEE Experts by L.M.International Group Sp. z o.o.

Łódź, Pabianice, Bełchatów, łódzkie

Kim jesteśmy
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Bełchatów

Zadania:
• Dbanie o terminowe i efektywne procesowanie zamówień na każdym etapie,
• Przyjmowanie zamówień i ich koordynacja,
• Weryfikacja danych, korygowanie błędów,
• Sprawdzanie dostępności produktu,
• Zarządzanie zamówieniami w programie SAP,
• Współpraca z klientem wewnętrznym, dostawcami i filiami zagranicznymi (mail, telefon),

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - B2/C1
• Dobra znajomość angielskiego
• Doświadczenie w pracy z zamówieniami lub programem SAP
• Dostępność do pracy na pełen etat
• Chęć rozwoju w obszarze order management

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Stabilizację zawodową - umowę o pracę
• Kompleksowy program wdrożeniowy
• Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój
• Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrów