Specjalista ds. zaopatrzenia technicznego

Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Świdnik, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Maintpartner ASI Sp. z o. o. świadczy usługi prewencyjnego utrzymania ruchu dla przedsiębiorstw przemysłowych prowadzone na zasadzie outsourcingu. Nasze usługi obejmują obszar infrastruktury produkcyjnej oraz techniczne utrzymanie budynków i ich wyposażenia. Dostarczamy krojone na miarę rozwiązania w zakresie usług przemysłowych, które są stale doskonalone i rozwijane. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych jak również utrzymywania infrastruktury budynków przemysłowych. Ze względu na rozwój swojej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: 12/Q2/SPECZAOP/SWID/2019

Miejsce pracy: Świdnik

Zadania na stanowisku:

  • Realizowanie procesu zakupów materiałów i części zamiennych dla działu Technicznego
  • Uzgadnianie warunków techniczno – handlowych zakupów z dostawcami (terminy dostaw, płatności, ceny)
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej w oparciu o system komputerowy w zakresie przyjęć i wydań materiałów oraz nadzorowania stanów magazynowych
  • Nadzorowanie właściwego funkcjonowania procesu gospodarki magazynowej
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie prowadzenia procesu gospodarki magazynowej
  • Opracowywanie niezbędnych zestawień i raportów na potrzeby klienta wewnętrznego czy też pracodawcy

Wymagania:

  • Powyżej 1 rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku (działy zaopatrzenie, logistyka, magazyn)
  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane techniczne
  • Znajomość systemów wspomagania gospodarki magazynowej
  • Praktyczna obsługa komputera w zakresie Word i Excel
  • Prawo jazdy kat B
  • Efektywne komunikowanie się
  • Sumienność

Dodatkowymi atutami kandydata będą:

  • Umiejętności negocjacyjne z dostawcami

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, prywatna opieka zdrowotna, owocowe czwartki.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis