Specjalista ds. zaopatrzenia materiałowego

Gi Group Sp. z o.o.

Lewkowiec, wielkopolskie

Miejsce pracy: Lewkowiec

ZADANIA:

  • Monitorowanie i analizowanie zapotrzebowania na surowce i opakowania poprzez planowanie i prognozowanie potrzeb na kolejne okresy oraz zatwierdzanie zgłoszenia zakupu w odpowiedniej ilości i na określony termin
  • Analizowanie zapasów RMPM w magazynach i u dostawców zgodnie z wcześniej wyznaczoną i zakomunikowaną strategią minimalizacji kapitału pracującego
  • Współpraca z innymi działami w organizacji: z Działem Planowania, Produkcją, Działem Zakupów, Magazynem i Dostawcami w celu wyeliminowania zagrożeń w dostępności surowców i opakowań (także w obszarze składów konsygnacyjnych), uczestniczenie w prawidłowym obiegu certyfikatów jakości i innych dokumentów związanych z dostawami na potrzeby wewnętrznej organizacji firmy
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu zamówień, uzgadniania z dostawcami terminu realizacji zamówień i wysyłek oraz zapobieganie nieprawidłowościom i zagrożeniom w realizacji dostaw
  • Współpracowanie ze służbami celnymi w obszarze związanym z bieżącą działalnością Zaopatrzenia firmy celem zapewnienia zgodności z aktualnymi uregulowaniami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
  • Monitorowanie i koordynowanie procesu reklamacji ilościowych celem zapewnienia ciągłości dostępności RMPM dla produkcji
  • Minimalizowanie kosztów dostaw poprzez współpracę z dostawcami
  • Minimalizowanie wielkości RMPM nierotujących poprzez monitorowanie, analizę zapasów oraz inicjowanie i nadzór procesu ich zagospodarowania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: średnie (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie w pracy w Logistyce i/lub w Planowaniu
  • Znajomość SAP/R3, arkuszy kalkulacyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu: zasad i warunków handlowych oraz przepisów prawa celnego, cywilnego, handlowego, spedycyjnego, jak również gospodarki materiałowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na zapewnienie dostępności surowców i opakowań na magazynach
  • Orientacja na minimalizację kosztów i kapitału pracującego
  • Orientacja na klienta
  • Komunikatywność
  • Analityczne myślenie
  • Praca zespołowa

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, premie
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.