Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Energy 5 Sp. z o.o.

Gostynin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów mocowań modułów fotowoltaicznych Energy 5 Sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. zaopatrzenia i logistyki.

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca analiza zapotrzebowania na materiały i stanów magazynowych
  • generowanie zamówień i kontrola ich realizacji
  • ustalanie z dostawcami terminarza dostaw oraz organizacja transportu
  • nadzór nad realizacją reklamacji przez dostawców
  • składanie zapytań ofertowych i analiza ofert
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami
  • sporządzanie raportów i analiz na zlecenie Zarządu

Poszukujemy osoby ambitnej, kreatywnej, otwartej na zmiany, wytrwale dążącej do realizacji celów, zmotywowanej, efektywnej i identyfikującej się z firmą.

Miejsce pracy: Gostynin, woj. mazowieckie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub logistyki
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premia,
  • narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Rodzaj umowy – docelowo na czas nieokreślony

Prezentacja firmy

Firma ENERGY 5 Sp. z o.o. projektuje instalacje fotowoltaiczne or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja