Specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria)
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień
  • Prognozowanie dostaw
  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży logistycznej
  • Znajomość systemu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Dofinansowanie dojazdów - 200 brutto
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials