Specjalista ds. zamówień publicznych

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

specjalista ds. zamówień publicznych

wymiar czasu pracy: 0,5 etatu

WYMAGANIA:

  • biegła znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych, przepisów wykonawczych związanych z tą ustawą (w tym nowelizacje) i orzecznictwa;
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office;
  • staż pracy (minimum 2 lata w przeprowadzaniu postepowań o udzielnie zamówień publicznych na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych lub postepowań wyłączonych ze stosowania ustawy).

Mile widziane:

  • wykształcenie o kierunku prawo, administracja, kierunki pokrewne z zakresu zamówień publicznych;
  • komunikatywność;
  • samodzielność;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • przygotowywanie ogłoszeń o zamówieniach;
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej;
  • opiniowanie wniosków dotyczących postępowań o udzielenie zamówień publicznych pod względem zgodności z procedurą udzielenia zamówień publicznych;
  • udzielanie odpowiedzi na pytania wykonawców;
  • informowanie wykonawców o złożonych odwołaniach;
  • przygotowanie odpowiedzi na odwołania;
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami;
  • obsługiwanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie wadium, gwarancji należytego wykonania;
  • przygotowywanie umów do których stosuje się ustawę Prawo Zamówień Publicznych;
  • przygotowywanie umów do których nie stosuje się ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • przygotowywanie zawiadomień o udzielenie zamówienia;
  • przygotowywanie protokołów z postepowań;
  • udział w pracach komisji przetargowej;
  • prowadzenie rejestru zamówień publicznych i rejestru umów;
  • obsługa strony internetowej (BIP w zakresie przetargów);
  • prowadzenie tablicy ogłoszeń;
  • sporządzanie ogłoszeń;
  • archiwizacja dokumentacji z postępowań.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowen (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia),
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105

z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalista ds. zamówień publicznych ”

Termin przyjmowania dokumentów: do 15.01.2021 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja