Specjalista ds. Zamówień Publicznych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zamówień PublicznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie procesu zakupów samochodów i innych towarów oraz usług dla Klientów Sektora Publicznego;
  • Odpowiedzialność za merytoryczną ocenę dokumentacji niezbędnej do złożenia oferty;
  • Wsparcie w pozyskaniu i utrzymaniu klienta sektora publicznego w zakresie prowadzonych postępowań przetargowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przetargach prowadzonych zgodnie z prawem zamówień publicznych;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym lub zakupowym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Skrupulatność;
  • Systematyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku;
  • Możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.