Specjalista ds. zamówień publicznych

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • Dbałość o przestrzeganie prawa we wszystkich procedurach dotyczących zamówień publicznych dokonywanych przez COAR
  • Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w tym również w zakresie zamówień wspólnych oraz zamówień centralnych realizowanych dla jednostek administracji państwowej
  • Prowadzenie korespondencji związanej z realizowanymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi
  • Opracowywanie projektów regulaminów i innych przepisów wewnętrznych dotyczących zamówień publicznych uwzględniających specyfikę COAR oraz zmieniający się stan prawny
  • Opracowywanie wzorów dokumentacji przetargowej
  • Sporządzanie wystąpień do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych
  • Archiwizowanie sporządzonych dokumentów przetargowych
  • Udział w rozprawach prowadzonych przed KIO

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane: prawo, administracja, ekonomia
  • Minimum 3 lata stażu pracy w zakresie przygotowania i przeprowadzania zamówień publicznych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu: ustawy prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy, kodeksu cywilnego, finansów publicznych, Kodeks Postępowania Administracyjnego, ustawy o ochronie danych osobowych
  • Umiejętność stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w praktyce
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji, wzorów umów, pism dotyczących odwołań, sporządzania protokołów
  • Wysoki standard etyki zawodowej
  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w prestiżowej instytucji

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie