Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski

i Wspólnicy sp.k.

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych.

WYMAGANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych,
  • mile widziane wykształcenie prawnicze,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność, rzetelność.

OFERUJEMY:

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się kancelarią, obsługującą w zakresie prawa zamówień publicznych znane instytucje i przedsiębiorstwa,
  • pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą aplikuj.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w przesłanych plikach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o terminie spotkania.

Prezentacja firmy

Kancelaria w swojej działalności koncentruje się na kilku wybranych dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna