Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Mimatech Sp. z o.o.

00-844 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• przygotowanie ofert przetargowych zgodnie z procedurą
• współpraca z działami i podwykonawcami mającymi wpływ na realizację zamówienia
• dbałość o przestrzeganie prawa we wszystkich procedurach dotyczących zamówień publicznych,
• prowadzenie korespondencji związanej z realizowanymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi,
• archiwizowanie sporządzonych dokumentów przetargowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
• doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami publicznymi;
• doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami organizowanych w ramach projektów dofinansowanych ze środków UE
• kreatywność, dokładność i terminowość;
• znajomość stosowania ustawy o zamówieniach publicznych
• znajomość oprogramowania biurowego Ms Office;
• umiejętność samodzielnej pracy oraz dobrej organizacji pracy
• wysoki standard etyki zawodowej
• biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

MIMATECH Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2015 r. specjalizując się w pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 779PLN - 4 928PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka