Specjalista ds. zamówień publicznych/ofertowania

Swisspol Ltd Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej

• kontrola zgodności oferowanych cen z polityką firmy

• współpraca z Urzędami i Kontrahentami

• ścisła współpraca z Działem Handlowym w celu zapewnienia możliwości rozpoczęcia postępowań przetargowych

• raportowanie procesu realizacji projektów

• udział w tworzeniu ofert przetargowych

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (min. 1 rok)

• znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych

• bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

• wysokie zdolności komunikacyjne i kreatywność

• umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

• samodzielność i dobra organizacji pracy

• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Swisspol Ltd Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu istnieje od 1992 r. Na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja