Specjalista ds. zamówień publicznych i obsługi umów

INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k.

Krępice, k., Wrocław, dolnośląskie

INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k. INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k. INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k. INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k. INMED-Karczewscy Sp. z o.o. Sp. k.
Firma INMED-Karczewscy jest obecna na rynku od 1996 roku. Jesteśmy ekspertami w zakresie wyrobów medycznych i zaopatrzenia medycznego. Nasza działalność oparta jest na projektowaniu, produkcji, montażu, a także serwisowaniu i dystrybucji urządzeń medycznych przeznaczonych do szpitali, a zwłaszcza sal chorych, sal intensywnej opieki medycznej, bloków operacyjnych. Dzisiaj zatrudniamy ponad 80 najlepszych specjalistów w dziedzinie konstruowania i realizacji najbardziej skomplikowanych projektów medycznych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Krępice, k., Wrocław

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i monitorowanie postępowań przetargowych,
  • weryfikacja i analiza warunków zamówień, zapisów SIWZ i projektów umów z Zamawiającym,
  • zadania administracyjne związane z przygotowywaniem i kierowaniem dokumentów do Zamawiającego,
  • przygotowywanie i terminowe składanie ofert przetargowych,
  • prowadzenie rejestru umów,
  • weryfikacja umów związanych z realizacją kontraktu oraz ich zabezpieczenie od strony formalno-prawnej,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej umów
  • przygotowywanie zabezpieczeń umów i sprawdzanie poprawności z interesem Wykonawcy,
  • bieżący nadzór nad zgodnością zapisów umów z warunkami realizacji kontraktów.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku np. administracja, budownictwo, ekonomia, prawo,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych,
  • znajomość prawa budowlanego, handlowego oraz cywilnego,
  • mile widziana znajomość branży wyrobów medycznych,
  • mile widziane doświadczenie w analizie i sporządzaniu umów budowlanych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
  • postawa zespołowa i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia),
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • przyjazną atmosferę – firmy rodzinnej,
  • pakiet socjalny (karta Multisport / LUXMED / Smart lunch),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.