Specjalista ds. Zamówień i Logistyki

Beetsma Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania :
- Realizacja zamówień produkcyjnych oraz monitorowanie ich statusów.
- Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami oraz pozyskiwanie nowych
- Wycena i organizacja transportu / wysyłek
- Pozyskiwanie oraz przygotowywanie dokumentacji do wysyłek
- Potwierdzanie dostaw oraz nadzór nad jej terminowością
- Uzupełnianie bazy danych związanych z procesem zamówień oraz logistyki
- Potwierdzanie zestawień administracyjnych
- Realizacja zadań zleconych doraźnie przez przełożonego

Wymagania :
- wykształcenie wyższe
- dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetowania zadań ( wielu zadań na raz )
- dobra , praktyczna znajomość MS Office ( szczególnie Excel)
- dokładność , rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- J. angielski - bardzo dobra znajomość ( mile widziana znajomość innych języków obcych )
- łatwość nawiązywania relacji ( głównie przez telefon )
- mile widziane zainteresowania techniczne oraz zamiłowanie do lotnictwa

Oferujemy :
- Zatrudnienie w renomowanej firmie bardzo prężnie rozwijającej się.
- Umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
- Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji , możliwość awansu
- Pracę w ambitnym i zgranym zespole w sympatycznej atmosferze
- Praca od poniedziałku do piątku w godz 8-16 lub 9-17
- Zapewniamy wstępne szkolenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka