SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ EKSPORTOWYCH

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: TOMASZÓW MAZOWIECKI

ZADANIA:

  • Kompleksowa obsługa zapytań i zamówień klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z wywozem wewnątrzwspólnotowym jak i poza obszar UE.
  • Uczestnictwo w procesie przyjmowania, ewidencjonowania i rozliczania zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentów wywozowych przy wysyłce materiałów reklamowych, ekspozytorów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dążenie do rezultatów.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016.).

Prezentacja firmy

O NAS:<br/><br/>- Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów cera... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka