Poli - Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów

Od: Poli - Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żary

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • fachowe szkolenia specjalistyczne,
  • miłą atmosferę.

Zakres zadań:

  • składanie zamówień na dostawę surowców i materiałów,
  • analizowanie rynku i budowanie bazy dostawców,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami,
  • negocjowanie warunków handlowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie, atutem będzie wyższe (logistyka, zarządzanie),
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • znajomość sytemu klasy MRP,
  • znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność negocjacji oraz dobra organizacja czasu pracy.