Specjalista ds. Zakupów

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa

Zadania:

  • Realizacja procesu zakupów i ofertyzacji oraz nadzorowanie stanu realizacji dostaw
  • Realizacja polityki zakupowej
  • Sporządzanie listy zamówień, raportów i dokumentacji zakupowej
  • Prowadzenie procesów przetargowych oraz negocjacje warunków umów handlowych z dostawcami
  • Analiza i monitorowanie rynku dostawców oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
  • Udział w procesie oceny i rozwoju bazy dostawców
  • Pozyskiwanie ofert oraz udział w wyborze dostawców
  • Ścisła współpraca z innymi działami w Spółce w zakresie potrzeb zakupowych
  • Ocena efektywności działań zakupowych pod kątem terminowości i jakości dostaw oraz budżetu finansowego

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia procesów zakupowych w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: techniczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zakupów napędów elektrycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu różnymi kategoriami zakupowymi
  • Znajomość branży przemysłowej
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami
  • Umiejętność pracy w dużej organizacji
  • Umiejętności analityczne
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Możliwość realizacji ambitnych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.