Specjalista ds. zakupów

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. zakupów będzie odpowiedzialna realizację zakupów operacyjnych oraz zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo będące dostawcą rozwiązań i usług dla branży transportation

Opis stanowiska

  • składanie zamówieni u dostawców oraz nadzór nad ich realizacją
  • utrzymanie dostępności komponentów na odpowiednim poziomie w oparciu o plany
  • nadzór nad terminowością dostaw oraz stanem magazynowym
  • współpraca z dostawcami w kraju i za granicą
  • codzienna współpraca z działem transportu oraz planowania produkcji

Profil kandydata

  • wyższe wykształcenie (preferowane studia ekonomiczne)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)
  • doświadczenie w kontaktach z firmami międzynarodowymi
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • dokładność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkową opiekę medyczną
  • dodatek pieniężny za dojazd do pracy
  • świadczenia pieniężne z okazji wakacji, świąt
  • aktywne podnoszenie kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę w Zespole
  • udział w międzynarodowych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page