Opis stanowiska pracy

GRUPA PPM SA - od 20 lat lider na przemysłowym rynku taśm i klejów, opakowań, BHP i materiałów ściernych. Firma działająca w branży przemysłowej i automotive, jeden z czołowych dystrybutorów i konwerterów takich firm jak 3M, TESA, Tork – w związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu nowych osób:

Specjalista Ds Zakupów

Opis stanowiska:

  • planowanie zakupów w oparciu o zamówienia i stany magazynowe
  • tworzenie zamówień na podstawie analizy zapotrzebowani materiałowych oraz monitorowanie ich terminowej realizacji u dostawców krajowych i zagranicznych
  • negocjowanie warunków dostaw i ustalanie terminów
  • odpowiedzialność za długoterminowy kontakt z dostawcami
  • prowadzenie baz danych dostawców: ceny, terminy dostaw, dostępność
  • kontrola poprawności realizacji zamówień z firma kurierska
  • ścisła współpraca z działem handlowym, produkcji i magazynem

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i organizacyjne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikacja mailowa i telefoniczna w języku angielskim - będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dużo wyzwań
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka